۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ خرداد
دیوان محاسبات کشور؛ دیوان فناورانه مردم پایه
دیوان فناورانه مردم پایه(24)
نماینده گرگان: گزارشات دیوان محاسبات قبل از وصول لایحه بودجه 1400 همانند چراغ راهنما برای کمیسیون تلفیق بود
1399/12/06 924
.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس و عضوکمیسیون انرژی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دیوان محاسبات، گفت: رئیس کل دیوان محاسبات کشور فردی جوان، متخصص، کارآمد، توانمند و دارای سابقه مدیریت در مجلس و دولت است.
وی اظهار داشت: گزارشات بسیار عالی و سریع دیوان محاسبات قبل از وصول لایحه بودجه 1400 همانند چراغ راهنما در مسیر کمیسیون تلفیق بودجه نمایندگان را کمک نمود که با دقت بیشتر لایحه بودجه را برنامه‌ریزی و تحلیل کنند و به رای بگذارند.
سنگدوینی با بیان اینکه باعث افتخار است که رئیس کل دیوان محاسبات فرزند شهید است، اظهار امیدواری کرد: دکتربذرپاش با همین دقت و تجربه اعتبارات استانی را نیز پایش و رصد کند.
نماینده مردم گرگان و آق قلا افزود: علی کامیار دادستان دیوان محاسبات کشور نیز فردی مخلص و کمک کار مجلس است و امیدوارم رئیس و دادستان دیوان محاسبات با پیشگیری های خود از وقوع انحرافات جلوگیری کنند و خدمات رسانی به مردم را با همین روند پیگیری نمایند به طوری که در مجلس و دولت شاهد خدمات‌رسانی خوب و اعتماد آفرینی به نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.


    مشاهده نظرات ( 0)
    پربازدیدترین
    آخرین اخبار
    Powered by DorsaPortal